Результат пошуку зображень за запитом "франківськ"

“Будь ЗМІНОЮ” є головним закликом фестивалю («Будь тією зміною, яку хочеш побачити в світі», – Махатма Ганді.) Ми всі хочемо змін, але при цьому залишаємось пасивними у своїй діяльності, очікуючи їх від когось. Отже основна місія фестивалю – це спроба показати, що простим, але усвідомленими діями такими як: зменшення та утилізація відходів, бережливе ставлення до навколишнього середовища, вже можна зробити вагомий внесок у своє майбутнє, пишуть Версії з посиланням на  westnews.

Традиційним і символічним є проведення фестивалю на день молоді 25 червня, бо саме молодь є рушійною силою розвитку суспільства. Молоді люди, підлітки та діти, які тільки формують свої життєві погляди та цінності, повинні розуміти наскільки важливими і відповідальними є всі їхні дії та вчинки, все матиме свій результат і саме від них залежить яким він буде.

19398094_10207303229457559_485699142_n

ГОЛОВНА ІДЕЯ даного проекту полягає насамперед у:

підвищенні рівня екологічної свідомості та культури мешканців міста;

ознайомленні з інформацією, щодо утилізації відходів, а також з основними практиками зменшення утворення відходів у побуті, ознайомленні з прикладами повторного використання деяких видів відходів;;

використанні мистецьких прийомів, задля привернення і висвітлення проблем захисту середовища в якому проживаємо;

показати зв’язок мистецтва з екологією;

висвітлити основи екології людини;

показати, що екологічна культура є елементом загальної культури міста.

СЦЕНА:

– SUMMER JAM – танцювальний батл від Vertical Limit, запальна молодіжна музика, багато творчої молоді і цікаві танці не залишать байдужими нікого.

– СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ МОЛОДІ- організатори творчі працівники Муніципального Центру дозвілля Департаменту культури міської ради.

– ZUMBA Fitness – проводитиме ліцензійний інструктор ZIN™ Анастасія Абалмасова та інші інструктори.

– LET`S ROCK – Сни Дріади, Брати Станіслава та Мольфа – українські рок-групи, родом із Івано-Франківська.

ФОТОСУШКА:

– Головна ідея «Сушки» – ОБМІН ФОТОГРАФІЯМИ. Отже, приходьте до нас на «Сушку», приносьте із собою свої роботи, а під кінець дня (з 12:00 по 19:00) повертайтесь та знімайте БУДЬ-ЯКЕ інше фото, яке сподобалося. На вас з 12:00 чекатимуть організатори, інші учасники та мотузки з прищіпками. Знаходьте вільну прищіпку на мотузці. Закріпляйте власне фото на мотузку за допомогою вищезгаданої прищіпки.Роздивляйся фото інших учасників.

– МАЙСТЕР-КЛАСИ З ВТОРИННОЇ ПЕРЕРОБКИ – UPCYCLING! – ВТОРИННЕ ВИКОРИСТАННЯ! Ідея вторинного використання об’єднує між собою безліч модних напрямів в мистецтві, а також технік hand-made. Будемо творити з непотрібних речей чарівні мистецькі вироби! Приходьте та приносьте з собою старі футболки, cd-диски, старі газети та глянцеві журнали, пластмасові бутилки, мереживні серветки та будемо творити красу разом.

– МАЙСТЕР-КЛАС ТА ЛЕКЦІЯ про роботу у галузі обробки та переробки вторсировини від екологічної компанія ВІЗА-ВТОРМА.

– МАЙСТЕР-КЛАС по наданню першої допомоги проведуть волонтери молодіжної організації Товариства Червоного Хреста та Загону Швидкого Реагування.

ОРГАНІЗАТОРИ:

Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради

  • Департамент культури Івано-Франківської міської ради
  • Івано-Франківський Центр сучасного мистецтва
  • Культурно-мистецька платформа “Арт-Ефект”