1

Вже більше десяти років цей проект реалізовується і на теренах Прикарпаття. Цього року його проведення заплановане на 14-15 червня.

В рамках проекту його учасники будуть моделювати студентськуквазі-державу із збереженням в ній всіх політико-правових й економічних процесів. Кульмінацією даного заходу вже традиційно буде обрання Студентського мера та депутатів Студентського магістрату Івано-Франківської області. Саме ці учасники представлятимуть Прикарпаття у фіналі Студреспубліки, який запланований на серпень.

Як зазначають організатори регіонального етапу програми «Студентська республіка», цього року основний акцент в проектізроблено на змістовій роботі, футуристичних дискусіях, круглих столах і майстер-класах різних форматів. Його учасники працюватимуть на досить актуальною на сьогодні темою – «Нова регіональна модель Івано-Франківщини», зокрема, реальні моменти втілення концепції динамічної децентралізації, нової моделі муніципального управління, більш якісного реагування на запити регіональних громад, втілення прогресивних соціальних та ін. експериментів, здатність реагувати на зовнішні загрози тощо.

Поруч з цим, на учасників Івано-Франківської Студреспубліки чекає і багато розваг, які проходитимуть у вигляді  мульти-фестивалів, серед яких  «Перша Леді», «Квест», «Мафія», «Дебати».

Вже сьогодні всі бажаючі (особи до 35 років), які хочуть взяти участь в регіональному етапі міжнародноїпрограми  «Студентська республіка», мають пройти онлайн-реєстрація, котра є обов’язковою для всіх учасників регіональних етапів Студреспубліки: http://studrespublika.com/net/