Сьогодні, 5 грудня, о 12.00 годині, в Івано-Франківській обласній філармонії  розпочалися урочистості до Дня Збройних сил України, пишуть Версії.

Святковий концерт розпочав симфонічний оркестр івано-франківського музичного училища ім. Д. Січинського. На урочистостях присутні Голова ІФОДА Олег Гончарук, голова обласної ради Олександр Сич, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, їх заступники та керівники департаментів.

Як зазначив начальник Івано-Франківського військового гарнізону полковник Володимир Ярмошук сьогодні військові – це еліта українського суспільства, чого не було ще три роки тому.

“Сьогодні армія стала фаховою, озброєною, Вона виконує дуже важливе завдання на східних теренах нашої держави і на даний момент наша 10-та гірсько-штурмова бригада знаходиться в зоні АТО”, – зазначив пан полковник.

День збройних сил України з’явився ще в 1993 році, а його дата приурочена до дуже важливої події в історії нашої країни. Після проголошення незалежності України почалася підготовка нормативно-правової бази для створення національних збройних сил. Саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада затвердила два значущих закони “Про оборону України” та “Про збройні сили України”. І через два роки, саме в цей день було прийнято рішення відзначати День збройних сил України.