remont_dorig

Попри труднощі з фінансуванням франківським комунальникам вже вдалось відремонтувати кілька вулиць. Відтак і розпочали ремонт Василіянок та перехрестя Гаркуші-Грушевського.

Як зазначив у розмові з кореспондентом «Бліц-Інфо» начальник  управління капітального будівництва Володимир Ковальчук, тендер на виконання робіт виграло підприємство ТзОВ «Івано-Франківськавтодор» на загальну суму майже 3 мільйони гривень.

За його словами, наразі вже зрізано 9700 м2 верхнього шару дорожнього покриття, та встановлено на перехресті Гаркуші-Грушевського частину тротуару.

Також посадовець наголошує, що з вчорашнього вечора розпочались роботи з облаштування нижнього вирівнюючого шару асфальтобетону.

«На ці роботи передбачена велика сума коштів, зараз отримали аванс у розмірі 900 тисяч і підприємство працює. Об’єм робіт великий, до того ж нас затримують комунальники «Водоекотехпрому», які встановлюють нові труби водопостачання», – зауважив пан Ковальчук.

Проте, Володимир Григорович зазначає, що облаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття укладатимуть у нічну пору доби. А триватимуть ці роботи тиждень.

«Оскільки це одна з головних магістралей міста і ми не можемо її перекривати вдень, працівники будуть виконувати ремонт дороги вночі», – наголосив пан Ковальчук.

А що стосується облаштування бруківкою пішохідних тротуарів, то ці роботи, прогнозує комунальник, завершаться не швидше ніж через три місяці.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_0370%20(2).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_0366%20(1).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_0374%20(1).JPG