Вчора, 16 лютого, в ресторані “Grаnd America” відбулося двадцять перше засідання інтелектуально-філософського клубу на якому дискутувалося питання “Еліта і врядування: за і проти…”, пишуть Версії.

Керівник клубу «Вершини» Віталій Перевізник зазначив, що дуже радий відновленню роботи клубу, адже останнє (двадцяте) засідання відбулося ще в серпні 2016 року.

«Ми відновили роботу клубу і тема сьогоднішнього засідання «Еліта і врядування». Ми розглянемо питання яким має бути врядування, якою має бути владна еліта, що таке взагалі елітне врядування, яку роль мала би відігравати еліта в сьогоднішньому житті України, що важливіше – влада чи еліта. Ці питання сьогодні будуть обговорювати науковці, журналісти, громадські діячі», – зазначив перед початком засідання клубу Віталій Перевізник.

Засідання клубу проходило досить жваво, після вступного слова голови клубу Віталія Перевізника, перед присутніми виступили психолог Наталя Чаплінська (вона почала дискусію).

Далі виступали кандидат наук Василь Тимків, гості з Києва – соціолог Дмитро Коник та журналіст Андрій Сусленко, професор Сергій Адамович та професор Іван Монолатій (обидва викладачі Прикарпатського університету), викладач інституту ім. Короля Данила професор Дмитро Дзвінчук, громадський активіст Віталій Кодря, юрист Володимир Ковальчук.

Головним підсумком дискусії стало розуміння того, що в Україні відсутня владна еліта, відсутня тяглість в будівництві держави і що при владі в Україні люди, яких навіть при сильному бажанні не можна назвати саме українською політичною елітою.