kytsjuk

Приводом до проведення прес-конференції послужили чисельні випадки чорного піару, який опоненти на виборах почали застосовувати проти кандидата в останні дні.

Кандидат подав заяву до правоохоронних органів з проханням розслідувати неправомірні дії опонентів. Він переконаний, що правоохоронці спроможні знайти порушників, так як вони розповсюджували “чорнуху” в центральній частині міста, де є достатньо камер відеоспостереження.

Максим Кицюк переконаний: «Ми не можемо напевне стверджувати хто саме застосовує брудні технології, але наш аналіз свідчить, що це саме ті люди які зараз втрачають відсотки і можуть після цих виборів опинитися на «лаві запасних», це так звана «стара гвардія», яка вдається до використання адмінресурсу та бруду. Ми, наша команда,  не працюємо в такому форматі, і ніколи навіть не сподівалися що зараз хтось почне вести компанію в такому руслі».

На запитання журналістів Максим Кицюк відповів щодо головних пунктів своєї передвиборчої програми: «Наша команда прагне, щоб Івано-Франківськ став реально, а не тільки на словах, справжнім європейським містом. Ми вільні люди і ведемо свою передвиборчу компанію опираючись на три головних опри: чесність, доступність – спілкування лице-в-лице, прозорість – презентуємо команду, робимо звіти. Ми заводимо нові стандарти в політичну боротьбу, пропагуємо певну кандидатську етику під час виборчої компанії. Загалом наша програма складається з двох частин: програма для України та програма для Івано-Франківська, оскільки вибирається депутат-мажоритарник. В нас напрацьовані проекти змін до законів по освіті, по молодіжній політиці. Також є напрацювання в утвердженні надзавдання, яке полягає в ідеї, що Україна – це країна де людська гідність є реальністю, а не декларацією».

Максим Кицюк також переконаний, що його команда розпочинає «довгострокову гру»: «Наша мета – довгострокова, – продемонструвати нові цінності та стандарти в політиці. Щодо довгострокових планів – і на мерських виборах і на місцевих наша команда буде борати активну участь. Тому що ті політики які зараз сидять у владних кріслах, яким люди  надали кредит довіри, – вони цей кредит зрадили».

https://pp.vk.me/c616421/v616421767/cfc1/7NvPnrJAHlU.jpg

Заява Максима Кицюка в правоохоронні органи

І зразки “чорнушної” друкованої продукції:

https://pp.vk.me/c616421/v616421767/cfca/0uAzNy__Guw.jpg

https://pp.vk.me/c616421/v616421767/cfd3/6fyCBG7CxqE.jpg