rizdvo

«Ми залучаємо сім’ї франківчан, які готові прийняти людей зі сходу країни, – розповідає організатор проекту Оксана Боднарчук. – Запрошуємо людей різного віку та різних професій, це можуть бути і сім’ї з неповнолітніми дітьми. Головною умовою є те, щоб люди, які візьмуть участь в проекті, були готовими й надалі працювати в напрямку єдності країни і піднімати ці питання у тих населених пунктах, де вони проживають».

Проект розрахований на 500 учасників. Вони проживатимуть в прикарпатських сім’ях, а також візьмуть участь у розробленій програмі. На Різдво учасників запросять в гори, де вони відвідають церковне богослужіння візьмуть участь у традиційному вертепі.
Також в рамках проекту буде вперше створений всеукраїнський вертеп з учасників 24 областей включно з кримчанами. Вертеп планується направити в зону АТО, а також у звільнені українськими військовими міста.
Організатори запрошують усіх, кому відгукнулася ідея долучитися до проекту як волонтер або прийняти у себе гостя. Деталі за номером 0 66 597 3378 або за електронною поштою zshytaukraina@gmail.com