Картинки по запросу Сеанс Міського Сканування

Організатори закликали франківців та гостей міста поглянути на фестиваль з різних точок зору та розповіли про проект, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

За словами організаторів фестивалю протягом 9 днів у 12 місцях проходитимуть різноманітні воркшопи.

На різних локаціях їх проведуть запрошені урбаністи, архітектори, музиканти, садівники, соціологи, фотографи із 7 краін світу та різних міст України.  Зокрема, будуть учасники з Іспанії, США, Австрії, Литви, Греції, Туреччини, Китаю.

Загалом цьогорічна кількість запрошених учасників фестивалю склала 150 чоловік.

Офіційна програма фесту це лише базис, загалом зазначають організатори «Сканування» це фестиваль без меж. Тому на кожній з 12 станцій будь-хто охочий зможе прийти та попрацювати разом із запрошеними урбаністами.

Тож незабаром в Івано-Франківську проходитиме дослідження звуків та акустики на закинутій залізничній станції Бистриця, відбудеться створення колективного саду в Опришівцях, дослідження франківських двориків, ринків, аеропорту, арт-кемпінг на острові Німецького озера.

“Сеанс Міського Сканування” також передбачає презентації, концерти та кінопокази на різних локаціях, основна – двір заводу “Промприлад”.

Для зручності організатори розробили мобільний додаток аби можна було слідкувати за розвитком фестивалю, який нестиме відчутні зміни в Івано -Франківську.

 “Нам було важливо, щоб усі ці люди не приїхали просто так – попередньо у травні ми провели великий з’їзд. За результатами цього дослідження урбаністи розробили загальну концепцію кожного воркшопу”- зазначають організатори фестивалю.

Також присутнім представили учасників та майбутніх творців воркшопів і розповіли над чим вони працюватимуть.