Результат пошуку зображень за запитом "перегляд фільмів"

Адміністрація кінотеатру зізнається, що таке рішення прийшло після численних прохань фанатів кінострічок, які хочуть чути реальні голоси улюблених героїв. А для тих, хто вивчає англійську – така ініціатива буде корисною для практики розмовної мови, пишуть Версії.

«На прохання наших клієнтів, які хочуть попрактикуватись у мові та почути оригінальні голоси своїх улюблених героїв, ми вирішили провести перший сеанс мовою оригіналу», – розповів PR-менеджер кінотеатру «Люм’єр» Ярослав.

«Сеанс мовою оригіналу» стартує у «Люм’єрі» 21 листопада зі стрічки «Ліга справедливості». Вартість квитків – 70 гривень. Сеанс о 18:00. Адміністрація закладу додає, що наступним фільмом «Сеансу мовою оригіналу» може стати комедія «Хто в домі тато?» або мультфільм «Коко».

«Якщо на цей фільм збереться хоча б половина залу, то ми плануємо проводити регулярно такі сеанси, – додає PR-менеджер закладу. – Ми також створюємо опитування у себе на сайті, який з наступних наших прем’єр глядачі хотіли б побачити мовою оригіналу».