Азов_n

«Я готовувався самостійно забезпечувати власні потреби у батальйоні, тому продуктів харчування і речей поки що вистачає, ─ розповідає він. ─Гроші, які мав ─ дав на потреби батальйону, залишив тільки на дорогу додому. Ситуація у хлопців, які перебувають в батальйоні значно гірша: форма зношена, продукти харчування закінчуються,потрібні засоби гігієни, а з приходом новобранців гостро постала проблема в касках і бронежилетах, також дуже потрібні каліматорні приціли».

 

Як каже журналіст, всі гроші, які хлопцям висилають рідні, вони витрачають на потреби батальйону. «Ми фактично маємо контракну армію, в якій воїнам не платять грошей» ─ підсумовує він.

 

Так, Іван Харків вирішив зв’язуватись із товаришами, які в Івано-Франківську, щоб налагодити тилове забезпечення батальйону. Зголосився Сергій Сивачук – очільник обласної громадської організації «Патріот України».

 

«Оскільки батальйон створений з ініціативи “Патріоту України”, – каже Сивачук, – керівний склад ─ це члени нашої організації, і люди є з Івано-Франківська, то ми вирішили допомогти саме їм».

 

Керівний склад організації одразу вирішив створити пункт прийому необхідних речей, а також організувати збір продуктів у найбільших супермаркетах міста.

 

А референт Ярослав Вакалюк, додав: «Доставлятимемо зібрану допомогу вантажівкою до Києва на штаб-квартиру батальйону. Будемо надавати звіти щодо зібраних продуктів і коштів та їх доставки у соцмережах та ЗМІ».

 

Перший етап акції запланований на один тиждень, зауважує Вакалюк, надалі продовжуватимемо збір ресурсів. Кошти підуть в першу чергу на сам батальйон. Проте частину зібраних коштів планують використати на доставку вантажу до Києва, якщо не знайдуть можливість зробити це безкоштовно.

 

«Коли я був в Івано-Франківську то багато наслухався, що це не наша війна. Так от, ті хто так говорили, запам’ятайте воєнну істину – на війні гине найбільше мирного населення. Тому дякуйте, що лінія фронту на сході. Москаля треба зупинити тут. Зрозуміло, що не кожна людина – воїн, але якщо не воюєте, до допоміть забезпечити тих, хто воює. Держава на нас «забила». Все, що ми отримали від держави─ це автомати. Доля нашої держави в руках воїнів і простих українців. І якщо руки воїна постійно тримають автомат, то ваші руки можуть збирати йому допомогу», ─ каже Іван Харків. Він гарантує, що сфотографує всю допомогу, яку доставлять до батальйону і потурбується, щоб вона дійшла до бійців, а не на прилавки магазинів.

 

Пункт прийому працює з 10:00 до 20:00 щодня. Він знаходиться в м. Івано-Франківську за адресою: вул. Січових Стрільців, 34. Незабаром, кажуть організатори, відкриється гаряча лінія, на якій можна буде уточнити важливі питання. Так само організація уже запустила збір продуктів у супермаркетах.

Азов_2