За словами однієї з організаторів заходу Наталії Сербин, основна мета цього заходу – юридична підтримка захисників України та координація взаємодії між ними та волонтерами. «Ми ініціювали цю зустріч, аби поговорити про війну, яка триває вже дев’ять місяців, – говорить активістка. – З часом війна кинула нові виклики для всіх. Підсумком заходу має стати вироблення алгоритму юридичної допомоги воїнам та спілкування з волонтерами», пише Репортер.

 

На зустрічі піднімалися питання створення добровольчого медичного загону «Гіппократ». В цей батальйон записалося вже 26 медиків зі всієї України. З наступного тижня вони будуть проходити навчання у селі Козино, Галицького району. Медикам створять максимально наближені умови до АТО.

 

Під час обговорень велику увагу приділяли питанню юридичного захисту учасників АТО. Зокрема, як правильно оформити документи та на які пільги та допомогу від держави претендують учасники АТО та їхні рідні. Юрист Василь Андрусяк погодився надавати безкоштовну консультаційну допомогу.

 

Також скоро в Івано-Франківську обіцяють створити Центр надання допомоги учасникам АТО. Тут бійці можуть отримати будь-яку консультаційну допомогу. При центрі будуть діяти кілька «гарячих» ліній.

 

А поки за допомогою можна звернутися за телефоном «гарячої» лінії громадської ініціативи «Поранені SOS»: 066 528 14 96