pr

Додзвонитися самому Стефанківу нам не вдалося, а його київський начальник Євген Баженков підтвердив факт звільнення. «Там звільнили головного бухгалтера за прогул, її не було на робочому місці тиждень», – зазначив він.

У самому комітеті стверджують, що головний бухгалтер перебувала в безкоштовної відпустці і відповідна заява є у начальника комітету. До слова, саме вона є ключовим свідком, оскільки відповідає за нарахування зарплат і премій.

Нагадаємо, раніше співробітники відділення звернулися до прокуратури зі скаргою, що з моменту призначення в липні 2013 року регіонал Михайло Стефанків системно порушував умови контракту, виписуючи собі додаткову премію, а також зарахував до штату неіснуючих співробітників, яким зараховується заробітна плата.

Євген Баженков також зазначив, що перевіркою займається виключно прокуратура і на час перевірки Михайло Стефанків має право призначати і звільняти співробітників. «Іноді проводити перевірки доручають нам. Зараз цим займається прокуратура. Результатів перевірки ще немає. Але особисто у мене претензій до нього немає – при ньому спорт в області став розвиватися », – заявив Баженков КиевVласть.