Постраждалого Ломея чи його представника на засіданні не було. Адже потерпілому Віктору Ломею екс-депутат Володимир Колковський повернув гроші, які отримав в якості хабаря, тому підприємець претензій до обвинуваченого немає, пише ГК.

 

Нагадаємо, обласна прокуратура передала до суду ще одне кримінальне провадження щодо зловживань Колковського.

 

Цього разу його  обвинувачують за ч. 2 ст. ст. 190 ККУ. Екс-депутату інкримінують  шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому. Це вже друга справа, адже у травні цього року Івано-Франківський міський суд почав розгляд кримінального провадження щодо Колковського, його обвинувачували за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).

 

 

Щодо сьогоднішньої справи, – суду подано всі необхідні для проведення засідання документи. Утім приступити до вивчення доказів суд не має можливості, адже Івано-Франківський міський суд не надав відповідні документи – компакт-диски,які фігурують в іншій справі.

 

Йдеться про записи розмов Ломея-Гаркота, Гаркота-Колковського, Колковського-Гаркота-Ломея. Це аудіо-, відео- та диктофонні записи, таких записів чимало, тому їх досліджувати треба довго. А зараз такої можливості в суду немає.

 

Судя Попович прийняв рішення перенести засідання, наступне відбудеться 24 вересня о 9 годині.