Сьогодні, 9 листопада, в Івано-Франківську (у фортечній галереї “Бастіон”) традиційно, вже вчетверте, на відзначення Дня української писемності та мови за сприяння обласної державно адміністрації розпочався фестиваль-презентація сучасної української книжкової продукції “Сторінками української книги”. Цьогоріч захід проходить під гаслом “Читаємо українське. Читаємо українською” та присвячений 75-й річниці створення УПА, – пишуть Версії.

Під час урочистого відкриття гості фестивалю побачили театралізоване дійство “Зродились ми великої години” за участі акторів академічного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка та Нового театру.

Потім гостей та учасників свята привітали – заступник голови ІФОДА Ігор Пасічняк, лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка, директор Львівського музею І.Франка Роман Горак та голова обласної організації НСПУ Євген Баран.

Відкриття завершилось “Дефіле української книги”, під час якого вихованки модельної школи “Мадмуазель” представили книжки, видані на виконання регіональної цільової Програми підтримки книговидання та продемонстрували колекцію одягу Оксани Калинчук “Чар-зілля”.

Довідково: З метою популяризації української книги й читання в області діє регіональна цільова Програма підтримки книговидання на 2016-2017 роки. На виставці представлено книги, друк та закупівлю яких профінансовано управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.