Велосипедисти Франківська! Інформуємо вас про перший Зимовий Велодень! :) Він вібдудеться в суботу, 24 січня. Цілі Зимового велодня:

1 - показати громаді і суспільству, що міський велосипедний сезон не закінчується ніколи!
2 - обмінятися планами на 2015 рік стосовно розвитку велотранспорту, гарно подискутувати та разом придумати та втілити нові ідеї і нові акції
3 - разом покататися та гарно провести час! :о)

Остаточна програма ще не складена, і ми запрошуємо ВАС взяти участь в її складанні.

Попередня структура "Зимового Велодня":

РАНОК - покотенька або інший захід на велосипедах. Можна розбитись на дві групи - одна на меншу дистанцію, друга на більшу.

ОБІДНІЙ ЧАС - Велофорумчик в Urban Space 100. Презентації та дискусії. Вже заплановані теми: "Тепле веломісто", велодоріжка на Набережній, нова міська велопрограма. ЗАПРОШУЄМО представників велогруп і тусовок, що популяризують велосипед, розповісти громаді про ваші плани і календар заходів на 2015 рік!

ВЕЧІР - велосипедний кінематограф від Wiz-Art (м. Львів)

Давайте ваші пропозиції! :)

“Велосипедисти Франківська! Інформуємо вас про перший Зимовий Велодень!  Він вібдудеться в суботу, 24 січня. Цілі Зимового велодня:

1 – показати громаді і суспільству, що міський велосипедний сезон не закінчується ніколи!
2 – обмінятися планами на 2015 рік стосовно розвитку велотранспорту, гарно подискутувати та разом придумати та втілити нові ідеї і нові акції
3 – разом покататися та гарно провести час! :о)

Остаточна програма ще не складена, і ми запрошуємо ВАС взяти участь в її складанні.

Попередня структура “Зимового Велодня”:

РАНОК – покотенька або інший захід на велосипедах. Можна розбитись на дві групи – одна на меншу дистанцію, друга на більшу.

ОБІДНІЙ ЧАС – Велофорумчик в Urban Space 100. Презентації та дискусії. Вже заплановані теми: “Тепле веломісто”, велодоріжка на Набережній, нова міська велопрограма. ЗАПРОШУЄМО представників велогруп і тусовок, що популяризують велосипед, розповісти громаді про ваші плани і календар заходів на 2015 рік!

ВЕЧІР – велосипедний кінематограф від Wiz-Art (м. Львів)