Найрейтинговіші мультяшні герої Фіксики, популярні в 90-х країнах світу, запрошують усіх поринути у світ технічних пригод.

“Ви коли-небудь думали про те, як виглядали б Фіксики, якби вийшли з екрану? У виставі «Рятівники часу» герої улюбленого серіалу — Сімка, Нолик і Фаєр саме такі, якими ви їх знаєте! І вони запрошують глядачів пограти! Але як це зробити, якщо Фіксики такі маленькі? Дуже просто! Фіксікі зменшать зал!

Нудьгувати на шоу не доведеться ні маленьким, ні великим, адже кожен гість — повноправний учасник! Цікавий сюжет зрозумілий завдяки коротким діалогам, а дії героїв постійно доповнюються веселим інтерактивом: музичними іграми, танцями, спілкуванням з усім залом, дружніми співами хітових фіксіспівок!

 

Фіксики з’являються ефектно! Прилітаючи на літаку, Нолик зменшує всіх глядачів і ДімДімича, щоб познайомитися з кожним малюком, разом пограти і повеселитися. Але в гру втручається непроханий гість … Комп’ютерний Бот загрожує назавжди зупинити найголовніший годинник у світі! Як герої зможуть здолати його поплічників: Іржу, Пил і Коротке Замикання, врятувати час і зробити з вірусу корисну програму? Тільки якщо малюки та їхні батьки допоможуть їм!

Пізнавальний сюжет легко запам’ятається дітям, а герої з голосами і обличчям мультперсонажів не тільки перенесуть дітлахів в улюблений мультфільм, але і зможуть переконати навіть батьків, що все по-справжньому”, – обіцяють організатори шоу

Все про шоу тут www.fixishow.com та https://www.facebook.com/best4kidsua/.

Шоу відбудеться 25 червня об 11:00 в Івано-Франківському драматичному театрі.

P.S. Дітям до 4-х років вхід безкоштовно без надання окремого місця в супроводі дорослих (квиток потрібен тільки дорослому).

Вистава йде українською мовою, розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість — 1 година.

Довідки за тел. 75-07-24; (095) 311-64-64

Квитки в касі театру та онлайн https://gastroli.ua/tickets/fiksi-shou-ryativnik-chasu/buy

Компанія «Like PRO» та ТМ «Best4Kids» — це понад 600 вистав по всьому світу. Вони пропонують глядачам найкращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи.