psy1

Мета заходу – привернути увагу громадськості до безпритульних собак, питання їхньої стерелізації, а також до притулку для них. Усі зібрані сьогодні кошти перейдуть у розпорядження ВО «Дім Сірка».

Не менш важлива проблема, про яку хочуть нагадати організатори: потреба у земельній ділянці під новий притулок, адже у с. Павлівка, за умовами договору з власниками приватної території, він більше знаходитись не може. Уже протягом декількох років благодійні організації просять у владипосприяти у вирішенні цього питання, але, попри всі обіцянки, безрезультатно.

 Господарі собак вирішили взяти участь не у гонитві за призами, а через бажання зробити благодійний внесок для безпритульних собак. «Немає різниці між породистими і безпородними собаками, і ті, й інші мають право на притулок, любов і турботу» – зазначила одна із учасників, Настя Дівнич.

 Судді конкурсу пообіцяли не судити суворо. «Ми розуміємо, що ці собаки не вміють виконувати супер-команд і тому вирішили оцінювати їх за їхні особисті вміння чи таланти, слухняність і схожість із своїми господарями» − розповіла представник суддівської колегії, Вікторія Крайник.

 У програмі заходу: конкурс дитячого малюнку, показові виступи членів Клубу Службового Собаківництва, виставка безпородних собак, шоу програма (виступи співочих та танцювальних колективів) і нагородження переможців.

psy2

psy3

psy4

psy5

psy6

psy7

psy8

psy9