Сьогодні, 31 березня, в залі Головного територіального управління юстиції Івано-Франківська  під головуванням заступника голови ОДА Ігоря Пасічняка відбулось засідання обласної міжвідомчої організаційно-методичної ради з правової освіти населення, пишуть Версії.

На засіданні виступив головний освітянин області Віктор Кімакович, який  розповів про новації в сфері освіти. Співведучим засідання виступив в.о. начальника Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Андрій Гайда.
На засіданні також обговорили проблемні питання щодо протидії нелегальній міграції, реформ в пенітенціарній системі, медичній та освітянській сферах, децентралізації та правових основ функціонування ОТГ.

Також на засіданні були присутні та взяли участь в обговоренні проблемних питань М.Матейко (директор Департаменту охорони здоров’я ОДА), Г.Горбаль (Обласний центр зайнятості), Б.Волошинський (Обласний Центр перепідготовки й підвищення кваліфікації працівників органів влади та самоврядування), М.Євчук (Регіональний центр з надання БВПД в області).