В онкодиспансері відкрили оновлене відділення після капітального ремонту (ФОТО) 

Як розповів головний лікар онкодиспансеру Володимир Романчук, у цьому підрозділі приймають лікарі всіх профілів онкології. Тут є палата ультразвукової діагностики, ендоскопії, цього року відкрили нові кабінети визначення патології щитовидної залози та патології шийки матки.

«Цей підрозділ дуже важливий,тому що ми приймаємо пацієнтів зі всієї області. На рік близько 35-40 тисяч людей приймають наші лікарі. Дуже багато зроблено у цьому закладі. Ми покращили умови для праці медиків та лікування пацієнтів», — зауважив Володимир Романчук.

За словами Романчука, на облаштування нового відділення з бюджету виділили близько 940 тисяч гривень. Зусиллями працівників і господарської частини закладу на позабюджетні кошти  встановили нові вікна, двері, зробили опалення, упорядкування території тощо.

Диспансерне відділення раніше розміщувалося в головному корпусі. Коли виникли нові медичні підрозділи, то з’явилася потреба в окремих площах. Нове відділення відкрили 1991 року на базі   колишніх майстерень психіатричної лікарні № 3. А цьогоріч зробили його капітальний ремонт.

На відкриття відділення прийшов голова ОДА Олег Гончарук, керівник Департаменту охорони здоров’я Роман Мельник, заступник голови облради Олександр Левицький. Їм показали відремонтовану приймальню та  кабінети.