Результат пошуку зображень за запитом "суд"

Суди Івано-Франківської області тісно співпрацюють із міжнародним українсько-канадським Проектом підтримки судової реформи.

У рамках цього проекту, за підтримки канадського уряду і Управління міжнародних програм, Офісу Уповноваженого з питань федеральних суддів Канади, заплановано відкриття комунікаційного майданчика, який дозволить покращити спілкування між судами і громадськістю зі ЗМІ, пишуть Версії.

Центр судової комунікації Івано-Франківської області – це майданчик для суддів, журналістів та громадськості, оснащений усіма необхідними технічними засобами для їх комфортної роботи в сфері комунікацій. Центр збирає, обробляє, узагальнює, передає та публікує аудіо-, відео- та текстову інформацію про діяльність судів та судових органів, слугує пунктом зв’язку для суддів, журналістів та громадськості, а також місцем проведення спільних заходів та тренінгів.

Серед основних завдань, які вирішуватиме ця платформа можна зазначити, що це буде місце для проведення брифінгів, прес-конференцій, семінарів, тренінгів та інших заходів, які інформують громадян про діяльність судів та створення позитивного іміджу судової влади тут надаватимуть підтримку прес-секретарям та суддям-спікерам Івано-Франківської області в їх комунікаційній діяльності.