news-image: В Івано-Франівську відкрили фотовиставку «Обличчя Майдану»
У Центрі патріотичного виховання ім. Степана Бандери іванофранківцям представили фотопроект «Обличчя Майдану», який втілила у життя пересувна міжнародна фотовиставка

Автором робіт фотовиставки є фотограф Дмитро Собокар. Він особисто продовж місяця  фіксував обличчя, події, емоції та реальність Майдану, повідомляє «Бліц-Інфо».

Загалом було відзнято 20 тисяч світлин, з них відібрано 500 і тільки 67 найкращих фото представлено на фотовиставці у Івано-Франківську.

Оскільки автор світлин не зміг приїхати до Франківська, його колега україномовна росіянка Тетяна Козакевич зачитала повідомлення.

«Ідея цієї виставки для мене очевидна. Це не ідея, це – громадянська позиція. Коли навколо бачиш сваволю, коли захисник б’є палицею жінку, то не можеш стояти осторонь. На Майдані я бачив любов, братерство, дружбу, горе, щастя ненависть. Всі почуття були поруч. На цьому місті відбувалося єднання нашого народу в єдине ціле. Там помінялося і моє уявлення про навколишній світ, про те, хто я є і що роблю», – йдеться у повідомленні. 

Ідея створення фотовиставки належить Тетяні Козаковій, яка супроводжує  групу людей, що є громадянами різних країн світу. А організував фотовиставку в Івано-Франківську  Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій з метою донести до світової громадськості об’єктивної інформації щодо подій в Україні, листопад 2013 – березень 2014.

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10