Загалом протягом 2014 року івано-франківські спортсмени на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях здобули 166 медалей. Також десять спортсменів виконали нормативи майстра спорту України.

Заступник міського голови Івано-Франківська Михайло Верес від імені міського голови та виконавчого комітету привітав усіх спортсменів та побажав покращити свої досягнення у 2015 році.http://kurs.if.ua/media/gallery/full/k/h/kh8wzgvzz8g.jpg

“166 медалей у цьому році завоювали спортсмени, які живуть в Івано-Франківську, – говорить Михайло Верес. –  Ми прекрасно знаємо, що стоїть за цими медалями, це надзвичайно велика праця кожного».

Заступник міського голови зазначив, що протягом 2014 року міській владі вдалося зберегти мережу спортивних закладів.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/h/x/hxonzp8xgki.jpg

“Нам приємно, що у 2014 році нам удалося зберегти усю мережу спортивних шкіл. На сьогоднішній день понад 5 тисяч школярів займаються у спортивних школах, це більше 23% від усіх школярів”, – відзначив Верес.

Нагородження спортсменів відбулося у семи номінаціях. Серед яких: кращі спортсмени міста серед олімпійських видів спорту, кращі спортсмени міста серед неолімпійських видів спорту, кращі тренери міста, відкриття 2014 року, меценат спорту 2014 в місті Івано-Франківськ, кращі організатори спортивно-мистецьких свят та партнер Комітету фізкультури та спорту.