Серед загальноосвітніх навчальних закладів Івано-Франківська провели конкурс соціальної реклами «Переваги тверезого життя!».

Конкурсні роботи учасників висвітлювали одну з таких тем:
– Я обираю здоровий спосіб життя.
– Мій вибір – життя без шкідливих звичок.
– Курити сьогодні не модно.
– Алкоголь руйнує. Мій вибір – тверезість.
– П’яний водій – смерть на дорозі.
– Життя яскравіше без наркотиків.
– Я обираю реальне, а не віртуальне спілкування.
– Пиво – це теж алкоголь.

«Наш конкурс відбувся у рамках «Програми протидії вживання алкогольних та тютюнових виробів неповнолітніми та формування навичок здорового способу життя на 2017-2020 роки». На конкурс надійшло понад 50 робіт з різних шкіл міста. Учні розмірковували на теми шкідливості алкоголю, тютюну, наркотиків та інших згубних пристрастей. Натомість показували своє бачення здорового способу життя у власних відеороликах, малюнках, плакатах, буклетах. До фіналу дійшло 15 найкращих робіт, які містили або виключно власні ілюстрації, відеоматеріали, або оригінальні ідеї втілення.
Роботи усіх старшокласників засвідчили, що вони знають, різноманітні залежності – це соціальне зло. Переконана, що саме такі діти здатні сформувати  здорову націю і гідні бути прикладом для своїх однолітків», – розповіла кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри реклами і зв’язків з громадськістю Університету Короля Данила Ірина Копистинська.

Старшокласники, які зайняли перші місця у конкурсі, отримали приз – можливість безкоштовного навчання на будь-якій спеціальності в Університеті Короля Данила. Інші переможці – знижку на навчання в УКД.
Отож, у номінації «Відеоролик»:
1-місце отримав Кавака Владислав, ЗШ № 10, 9 клас,
2-місце – Острижнюк Марія, Угорницька ЗШ І-ІІІ ст., 10 клас та Мельничук Юлія, ЗШ № 22, 11 клас,
3-місце – 1) авторський колектив: Дем’янюк Євген, Півцаєв Іван, Біланюк Роман, ЗШ № 15, 9 клас, 2) Кравчук Христина, Кушнір Юрій, Луканюк Віктор Крихівецька ЗШ І-ІІІ ст., 10 клас.
Заохочувальний приз отримала Долішня Юлія, ЗШ № 10, 9 клас.
У номінації «Друкована та зовнішня реклама»:
1-місце
1) Гафійчук Анастасія, НВК «Школа-гімназія № 3», 5 (9) клас
2) Гаст Діана, СШ № 5, 11 клас
2-місце
Мельничук Юлія, ЗШ № 22, 11 клас
Тихонюк Надія, ЗШ №10, 10 клас
3-місце
1) Римар Богдан, ЗШ № 10, 9 клас
2) Марко Шпільчак, ЗШ №13, 9 клас
3) Діана Прунько, 10 клас, школа № 10
Заохочувальний приз отримали:
Шиманський Богдан, ЗШ № 10, 10 клас
Сидорак Олександр, ЗШ № 10, 10 клас.
Також варто відзначити керівника гуртка журналістики та літератури МЦДЮТ Андріяшко Ольгу, учительку ЗШ № 10 Матіїшин Надію Омелянівну, соціального педагога Крихівецької ЗШ Левицьку Уляну Михайлівну за активну підготовку школярів до конкурсу.