Вчора, 9 листопада, в Івано-Франківську нагородили переможницю традиційного всеукраїнського літературного конкурсу “З точки зору осені”. Нею стала вчителька з Перегінська, член спілки письменників (багатодітна мати, як зазначив на церемонії голова обласної організації спілки письменників Євген Баран) Наталія Данилюк. Лауреат конкурсу розповіла, що  свої твори на конкурс надсилала вже кілька разів і ось нарешті важлива для неї перемога.

Цьогоріч конкурс проводився вже в двадцять перший раз. За словами засновника конкурсу Віталія Перевізника на цьогорічний конкурс осінньої поезії та прози надійшло більше ніж сімдесят поетичних та прозових творів з усієї України.

“Втішно, що дуже багато творів з усієї України, не зважаючи, що конкурс започатковано в Івано-Франківську, багато авторів з центральної України. Переможця визначає незалежне журі, яке очолює Іван Ципердюк. Організатори конкурсу в роботу журі не втручаються жодним чином. Приємно, що перемогу отримала авторка з Перегінська”, – розповів Віталій Перевізник.

В якості нагороди Наталія Данилюк отримала планшетний комп’ютер, а також подарунок від облдержадміністрації.