kiltse2

Критики зауважують, що чимало водіїв поки не розуміють як їм рухатись по кільцю  згідно із змінами в організації дорожнього руху.

Близько 30-40% водіїв просто не розуміють куди їм їхати(в них дуже здивовані і круглі очі) і їдуть за тим хто спереду(на 2х фотографіях видно по тому як потік нормальних, і тих хто за кимось, переривається ланцюжками тих хто по старому) і по ходу руху по кільці вже розуміють що коїться, і куди їм їхати. А близько 10-15% нічого не розуміють, і їдуть так як звикли, з під мосту, наліво заразу на вокзал втикаючись лоб в лоб з тими хто їде по колу, – пише Victor Viktorenko в Комуналці, передають Версії.

Нагадаємо, комунальники повідомили, що в суботу, 26 листопада, на перехресті вулиць Привокзальна-Вовчинецька-Купчинського запрацює нове транспортне кільце.

Як повідомили виданню в “Івано-Франківськавтодор”, кільце ще не добудоване, однак вже сьогодні поблизу вокзалу встановлюють дорожні знаки, які до вихідних закриють чорною тканиною.

Перші декілька днів після того, як запрацює транспортне кільце, допомагатимуть врегулювати дорожній рух патрульні поліціянти. Утім, 26 листопада їхньої роботи на вказаному місці не видно.