Слухання постійно переносять з різних причин. Нагадаю, Михальця підозрюють у побитті інваліда АТО.  Про це пишуть Версії з посиланням на Подробності.

В Івано-Франківському апеляційному суді жодного вільного місця. На засідання прийшли всі – і громадськість, і журналісти, і бійці АТО. Чергова спроба розглянути апеляцію в справі – з перших хвилин виявилася провальною. Начальник патрульної поліції міста Дмитро Михалець знову просить перенести слухання.

“В мене клопотання знову ж таки перенести справу у зв’язку із сімейними обставинами мого адвоката Текучкінова Ігоря Леонідовича у якого померла дружина і на разі на сьогоднішній момент він знаходиться на похороні”.

На лаві підсудних Дмитро Михалець опинився через скандал з інвалідом АТО Іваном Чайковським. Місяць тому боєць прийшов поскаржитися до голови міської поліції на його підлеглих, але той силою виштовхав його з кабінету.

“Схопив мене за руки і почав викидати як ганчірку з кабінету. Я почав вириватися від нього. Він побачив, що не може мене викинути, і кинув на підлогу у своїх крісел, там до стіни”, – говорить Іван Чайковський, боєць АТО.

Ветеран АТО зняв побої й написав заяву до прокуратури. Там справу розглянули й оголосили головному копу міста підозру в перевищенні службових повноважень та побитті інваліда АТО.

“Застосування фізичної сили і заподіяння легких тілесних ушкоджень у нас підтверджується висновками медичної експертизи. До суду направлено клопотання про обрання підозри захід, а також відсторонення його від займаної посади”, – говорить Володимир Шевченко, начальник слідчого відділу прокуратури Івано-Франківської області.

Проте це клопотання прокуратури івано-франківський міський суд відхилив. Призначили лише запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

В обласній прокуратурі з таким рішенням не погодилися і відразу подали апеляцію. Тим часом представники потерпілого кажуть ветеран готовий забрати заяву, якщо керівник патрульної поліції публічно вибачиться. Та ось Дмитро Михалець цього робити не збирається. Оскільки своєї провини не бачить.

“Без бійки, без ніякого кидання. Ніхто йому ударів не наносив. Як твердилось. Дійсно. Конфлікт стався, я його не заперечую”, – говорить Дмитро Михалець, начальник патрульної поліції Івано-Франківська.

Розгляд апеляції так і не відбувся – слухання знову перенесли.

“Колегія суддів порадившись на місці ухвалила відкласти слухання справи, задовольнити клопотання Міхальця раз така поважна причина”.

Наступне судове засідання призначили на 14 листопада. Якщо провину Дмитра Михальця доведуть, йому загрожує від 3 до 8 років за ґратами – з позбавленням права не лише обіймати високі посади, але й взагалі працювати в поліції.