Зустріч-дискусія на тему,,Права людини в Україні” від ОБСЄ,  вперше в формі живого спілкування відбулася в Івано-Франківську вчора, 8 листопада, в Urban Space.

Після презентацій-виступів Спостерігачів місії ОБСЄ, які неодноразово побували в зоні бойових дій на Сході України, і поділились метою проведення таких правоознайомчих зустрічей для представників НУО, громадських об”єднань ВПО та учасників АТО, навчальних закладів, органів місцевого самоврядування.

Разом з юристами Регіонального Представництва Українського Омбудсмана (Уповноваженого ВРУ з прав людини) Оксаною Устимчук та Світланою Дем”янчук, відкритою до живого спілкування представницею Національної поліції України в області Крістіною Овсепян, за участі науковців й викладачів-практиків й студентів з Університету Права ім. Короля Данила, ПНУ ім. В.Стефаника, Прикарпатського юридичного інституту Одеської Юридичної Академії, юридичних відділень Івано-Франківських коледжів, провели цікаву професійну дискусію щодо захисту й дотримання прав людини, практики застосування закону про адвокатуру, спілкувалися про безоплатну правову допомогу, реформи у судочинстві та правоохоронній (поліцейській) діяльності.