sbu_embl

У роботі РКГ АТЦ взяли участь керівники ОДА, УМВС, Управління ДСНС, Управління ДПС, Обласного військового комісаріату, військової частини Національної гвардії, Управління надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення ОДА, Управління Держспецзв’язку України.

Учасники Регіональної координаційної групи АТЦ проаналізували рівень терористичної загрози в регіоні. Визначено наявні сили та засоби та вироблено заходи щодо перевірки їх готовності з метою запобігання, своєчасного реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків.

Досягнуто домовленості з головою ОДА Андрієм Троценком про необхідність вжиття додаткових заходів з підвищення поінформованості населення, керівників організацій та установ про порядок дій у випадку виникнення терористичної загрози.

Нагадуємо, якщо Ви володієте інформацією про загрозу вчинення діяння з ознаками терористичного акту, просимо Вас негайно повідомляти Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області за цілодобовим номером (0342) 52-22-95 або УМВС України в Івано-Франківській області за номером 102.