dsc_3926

Про це розповіла сама дівчина під час прес-конференції з приводу проведення Благодійного концерту-аукціону “Подаруй, будь ласка, мрію”. Вартість квитків – 150 гривень. Також відвідувачі зможуть поторгуватись за лоти, якими підтримали Христину зірки шоу-бізнесу. Зокрема, на аукціоні будуть плоди творчої праці Макса Барскіх, Міки Ньютон, Скрябіна, Лами, Alex’а Shelest’а, Ірени Карпи. Відвідувачів розважатимуть своїми виступами гурт “Барахта” та виконавець Alex Shelest. А сама Христина Сирова презентуватиме книгу “Рибний хребет” під супровід музиканта Faust’а.

Ціль заходу – зібрати гроші на придбання екзоскелету для Христини Сирової, а також на подальше лікування у клініці в м. Трускавець. Екзоскелет коштує від 10 тисяч євро і вище. Курс інтенсивної реабілітації в клініці майже 10 тисяч гривень. Є перспектива в близькому майбутньому пройти лікування в місті Фрайбург (Німеччина), але для цього потрібно 40 тисяч євро.

Христина зазначає, що завдяки небайдужим людям вже вдалося зібрати 100 тисяч гривень. В силу тих обставин, що складаються в країні, ця сума стає все меншою з кожним днем відносно міжнародного курсу валют. Окрім цього, більшість благодійних заходів у цей час спрямовані на збір коштів для українських військових. Попри це, її захворювання – м’язова дистрофія типу LGMD2A продовжує прогресувати, тому часу на збір коштів не надто багато.

Зазначимо, Христина Сирова в інвалідному візку вже не перший рік. Вчиться на психолога, художниця, а також вона видала свою другу книгу філософської прози та поезії, а минулого року вийшов у світ її перший містичний роман. Дівчина працює вчителем-реабілітологом з неповносправними дітьми в реабілітаційному центрі.

Квитки на благодійний аукціон можна придбати в касі кінотеатру “Люм’єр”, в касі “Pasage Gartenberg” та за номером 050 373 65 67.