http://cs407630.vk.me/v407630193/1d24/75LzzcDweTU.jpg

Про це повідомив начальник департаменту Михайло Смушак.

За його словами метою конкурсу є впорядкування місць, де малюють графіті, наповнення таких графіті художньою цінністю та концептуальністю, надання можливості майстрам графіті законно малювати у місті.

“Організаційний комітет, до якого будуть входити в т.ч. художники визначить місце для графіті та тематику. Претенденти на протязі місяця подаватимуть своі пропозиціі. Організаційний комітет визначить тих, хто буде малювати. Далі у визначений день буде відбуватися сам конкурс”, – розповідає Михайло Смушак.

Планується провести конкурс до Дня Незалежності. Місце – паркан заводу на вул. Мельника.

“Наразі вирішується питання пошуку спонсорів. Департамент планує взяти на себе підготовку основи під графіті. Також вчора відбулася робоча зустріч з ініціативними художниками, які хочуть до Дня незалежності намалювати велике панно на тему : “Єдина Украіна” на фасаді будинку Мазепи 25 а. Щодо інших місць, то надалі у нас є плани проведення таких конкурсів на вул. Деповській та Миру біля стадіону. Паралельно, будемо боротися з незаконними графіті на фасадах будинків”, – говорить головний комунальник міста.