Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ поліція"

Як відомо, 6 жовтня в Івано-Франківську стартував набір у патрульну поліцію. Загалом вакантними є 110 посад. Основний набір – у новостворену дорожню поліцію. На Прикарпатті їх потрібно 60 чоловік.

Як розповів прес-секретар УПП Івано-Франківська Микола Гурак, з початку набору надійшло 750 анкет. З них вже 250 успішно пройшли перший етап тестування. Також 100 людей успішно пройшли військово-лікарську комісію, а 60 – здали нормативи з рівня фізичної підготовки, пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо .

Окрім того, зараз оголошено ще одну хвилю набору – з 5 до 31 грудня.

«Тим хто успішно проходить всі етапи відбору відправлять на курси первинної підготовки під час навчання буде оплачуватись грошове забезпечення», – зазначив Микола Гурак.

Для того, щоб потрапити в патрульну поліцію потрібно бути громадянином України, вільно володіти українською мовою, мати посвідчення водія категорії B, мати міцне здоров’я та психологічну стійкість, а також вік – від 20 до 35 років.

Набір поділяється на 5 етапів: подача анкет, тест загальних знань, здача військово-лікарської комісії, яка поділяється на медогляд, фізо та психологічне обстеження та останній етап – співбесіда.

Отримати інформацію про конкурсний відбір до патрульної поліції можна за телефоном 044 390 65 00 з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 або електронною поштою public@patrol.police.gov.ua.