2

.

.

 

В одному з франківських пабів відбувся перший офіційний триб’ют “Metallica” в України за участю київського гурту Scream Inc”.

 

Цей колектив має статус офіційного триб’ют-бенду “Metallica” з правом виконання, а також використання пісень світового гранда. Починаючи з 2008 року Scream Inc” провели більше 300 концертів в Україні, Росії та Білорусі, а також брала участь у багатьох фестивалях, таких як “GLOBAL Battle of The Bands”, “Про Рок” і “Monsters of Rock”.

 

Здебільшого колектив проводить гастрольні тури сольно і користується популярністю у публіки різного віку. Аналогічного триб’ют-банду “Metallica” з офіційним статусом на території країн СНД не існує.

 

Відтак у Івано-Франківську прозвучали як легендарні балади “Metallica”, такі як Nothing else mattes”,“Unforgiven”“Fade to black”, так і “забойні” хіти “Master of puppets”“Seek & destroy”“Enter Sandman”,“Creeping Death” та інші. Загалом музиканти потішили місцевих любителів важкої музики виконанням 18-ти пісень “Metallica”, які прозвучали на дуже якісному рівні, як технічно, так і вокально.

 

Як розповів “Галицькому кореспонденту” фронтмен гурту “Scream Inc” Максим Розкрут в даний час команда проводить літній тур по Україні, відтак окрім Івано-Франківська хіти легендарної “Metallica” вже прозвучали у Тернополі, Хмельницькому, Львові та Чернівцях. На черзі – ще з десяток міст, а фінальний концерт туру заплановано на 6 вересня у Києві.