http://uapress.info/content/news/2014/11/46411/big2/50846604323b9acb1e40151ebfec3cf81415372320.jpg

  Варто зазначити, що в приватну клініку “Борис” шоумена доставив житель Києва, який побажав залишитися невідомим.

За словами чоловіка, він їхав на машині по Дніпровській набережній як раптом помітив, що двоє невідомих в масках б’ють лежачого чоловіка, пише uapress.info.

“Я зупинився і, вийшовши з машини, крикнув їм, що викличу наряд міліції, після чого невідомі втекли. Я підбіг до потерпілого і відвів його до своєї машини, після чого доставив в найближчу лікарню”, – розповів киянин.

Як припускає сам Зеленський, що це були проросійськи налаштовані зловмисники, тому як під час побиття дорікали йому за активну підтримку української армії.

“Перш за все, я дуже вдячний чоловікові, який мене врятував, якщо б не він, не знаю, чим би це все закінчилося”, – додав шоумен.

Крім того, Зеленський подякував свому спасителю, не тільки на словах, але й на ділі – подарував йому 500 тисяч гривень.

За словами головного лікаря клініки Ольги Перельман, життєво важливі органи потерпілого не зачеплені, стан задовільний і через пару днів Зеленського вже зможемо відправити додому. В свою чергу, правоохоронці порушили кримінальну справу і шукають винних.

Нагадаємо, що відомий шоумен, телеведучий і актор Володимир Зеленський вже не раз опинявся в центрі скандалів у зв’язку з подіями на Україні. Він активно підтримував Майдан та спонсорував батальйон “Донбас”.