lubots'ka

У вівторок, 24 червня, перестало битися її серце.

З чарівною жінкою, досвідченим економістом, мудрим керівником прощалася ціла Коломийщина. Податкову інспекцію Світлана Лубоцька очолювала 12 років.

DSC_7631.JPG

DSC_7638.JPG

Жінка народилася 5 квітня 1968 року у селищі Тростянець, що на Вінниччині. Закінчила Одеський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Облік і аудит». У органах державної податкової служби працювала з 1994 року. З листопада 2002 року – керівник Коломийської ОДПІ. Удостоєна почесної відзнаки «За заслуги перед Коломийщиною». Світлана Олексіївна завжди керувалася промовистим правилом: «Усе в житті потрібно робити якісно. Якщо ні, то краще не братися». Цим і пояснювався її секрет керівника – вона так вибудовувала стосунки у колективі, щоб її впевненість передавалася й підлеглим.

DSC_7646.JPG

«Більшу частину свого життя Світлана Олексіївна віддавала роботі. Вона була професіоналом своєї справи, мудрим керівником та понад усе вона була людиною, яка любила життя та людей. Сьогодні свідченням цього є ваш прихід сюди. Світлана Олексіївна довершувала будь-яку справу бездоганно, – наголосив у прощальному слові владика Коломийсько-Косівської УПЦ КП Юліан Гатала. – Вона була ревною парафіянкою цього собору. Коли я з нею познайомився, то вона хотіла, щоб цей храм став окрасою нашого міста. Але тоді ні я, ні більшість з нас не знали, що вона бореться за життя. Вона була сильною жінкою, тому не зізнавалася про це нікому. Тримала усе в собі, дуже терпіла, навіть тоді, коли болі були нестерпні. Нам є чого повчитися у неї».

У Світлани Лубоцької залишився чоловік, сини Богдан та Світомир, онук Богданчик.

Труну з тілом пронесли через все місто і поховали на місцевому кладовищі.

DSC_7651.JPG

DSC_7656.JPG

DSC_7661.JPG