pohoron_kolomyja
У катедральному соборі Преображення Господнього відбулася панахида. В останню путь підполковника Тараса Сенюка проводжали командувач Високомобільних десантних військ Збройних Сил України полковник Олександр Швець та начальник Івано-Франківського військового гарнізону полковник Ігор Павлюк. Прийшли попрощатися з героєм, який поліг за мирне життя своїх співвітчизників, і його бойові побратими та представники громадськості.
WzFn00plylY.jpg
vR-G_dfAV7A.jpg
За військовими традиціями, біля тіла загиблого героя було виставлено почесну варту з курсантів Академії сухопутних військ України ім. Сагайдачного.
OqnBhtyx7Ek.jpg
Тараса Сенюка поховали на місцевому кладовищі на головній алеї, яка тепер називатиметься Алея слави.
OSuz2Ounta0.jpg
jd-cXtupFqk.jpg
Підполковник Тарас Сенюк – командир батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади – проживав разом з родиною у місті Житомирі. Герой народився і вчився в Коломиї. Потім поступив в Одеський інститут сухопутних військ.
Перше в своє бойове відрядження проходив в 2003 році в Іраку. Служив командиром механізованого розвідувального взводу з дислокацією. З товаришами контролював відрізок ірано-іракського кордону. В 2007 поїхав з миротворчою місією в Косово, колишньої Югославії.
Командир був самовідданим професіоналом у своїй справі.  З хлопцями патрулювали неспокійні райони, супроводжувати миротворчі колони, чергували на стаціонарних блок-постах. Мав багато нагород від Об’єднаного командування контингенту миротворчих сил.
У Тараса Сенюка залишилася дружина та 8-річна донька.
Як повідомляли раніше “Коломийські ВІСТИ”, у ратуші обіцяють виділити матеріальну допомогу сім’ї загиблого героя Тараса Сенюка.
“Збиратимемо спеціальну комісію міської ради. Обговорюватимемо питання допомоги родині загиблого. Його сім’я не була бідною, мати працювала в дитячому садочку, батько підприємець. Але річ не в тому, хоч так матеріально підтримаємо рідних героя”, – прокоментував перший заступник міського голови Тарас Яворський.