10 – 11 червня у Коломиї пройшов VII Міжнародний фестиваль дитячого естрадного мистецтва “Зорепад”, в якому взяли участь учні Школи розвитку сучасного мистецтва «Star Team» з Івано-Франківська.

У фестивалі, загалом, взяли участь 99 вокалістів та 46 танцювальних колективів. Загальна кількість виступаючих склала понад 600 осіб. Всі учасники з різних областей України: Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Тернопільської області.

В перший день учасники показували свої таланти у співі та танцях. Кожен повинен був підготувати, у пісенному жанрі: дві різнохарактерні пісні обов’язково українською мовою. У хореографічному жанрі: дві композиції з тривалістю виступу до 10 хвилин.

11 червня на великій сцені на площі біля ратуші відбулося нагородження переможців та гала-концерт гостей фестивалю за участю заслужених артистів Алли Кобилянської та Михайла Попелюка, фіналіста проекту “Танцюють всі” Влада Курочки. Спеціальний гість гала-концерту – Василь Мельникович.

Нагороди фестивалю отримали:
I-місце у своїй віковій категорії здобули Софійка Федорів та тріо у складі Єлизавети Шевцової, Анастасії Шерінової та Вікторії Петрів.
II-місце отримали Єлизавета Шевцова, Денис Довірак, Юлія Радчук і дует у складі Дениса Довірака та Святослава Стеф’юка.
III-місце – у Дениса Родіна, Валентини Білоконь, Вікторії Полянської, Вероніки Зуб’юк та дуету «Гламурчик» у складі Василя Сіреджука та Софійки Федорів.
Звання «лауреат конкурсу» отримали – Єлизавета Білоконь, Юлія Івасів, Ілона Шутка, Вікторія Фученко, Тетяна Середюк, Валерія Маслій, Адріана Лучак, Василина Коваленко.

Також подяками за підготовку талановитих вихованців нагородили викладачів  Школи розвитку сучасного мистецтва «Star Team»  Ірину Батюк, Ірину Сахарієву, Ксенію Кондратову, Тетяну Шевцову, Ольгу Борин, Анничку Гнатишак та Діану Королюк.