27 грудня 2016 року обвинувачений, оскільки займав посаду директора комунального підприємства “Полігон Екологія”, уклав із начальником відділу управління комунальним майном договір підряду на проведення капітального ремонту проїжджої частини дороги по вул. Міцкевича. Про це пишуть Версії з посиланням на Дзеркало.

Згідно з умовами договору КП “Полігон Екологія” зобов’язувалась провести будівельні роботи – капітальний ремонт вказаної проїжджої частини дороги за рахунок коштів місцевого бюджету, відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації,  обумовлений договором термін до 31 грудня 2016 року.

На виконання укладеного договору підряду відділом управління комунальним майном Коломийської міськради КП “Полігон Екологія” було перераховано 690 тис. грн.

Обвинувачений склав завідомо неправдиві офіційні документи, а саме акт приймання виконаних будівельних робіт за грудень 2016 року та довідку про вартість виконаних робіт форми за грудень 2016 року по капітальному ремонту вулиці, хоча через погодні умови будівельні роботи фактично не були виконані, а тільки було закуплено деякі необхідні для вказаних будівельних робіт матеріали.

Внаслідок злочинних дій обвинуваченого директора КП “Полігон Екологія” державним інтересам спричинено збитків на суму 690 тис. грн., що у двісті п’ятдесят і більше разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 366 КК України – складання і видача завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

На вирок суду може бути подана апеляція протягом тридцяти днів.