драка

 

 

Коломийський міськрайонний суд розглянув кримінальне провадження про обвинувачення водія автобуса зі сполученням “Коломия-Івано-Франківськ” за ст. 122 ч. 1 КК України – умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження.

 

Водій автобуса “Коломия-Івано-Франківськ” зайшов у автобус з таким же сполученням і вдарив колегу в обличчя. Згідно з висновком комісійної судової медичної експертизи обвинувачений, спричинив  потерпілому тілесні ушкодження у виді закритої травми нижньої щелепи з переломом суглобового відростка зліва.

 

Обвинувачений свою вину визнав повністю та  щиро розкаявся. Він пояснив, що потерпілий затягував з виїздом з Коломиї. Так підсудний не дорахувався пасажирів у своєму автобусі, який відправляється слідом за автобусом потерпілого з інтервалом 5 хв.

 

Нападник повідомив, що попросив вибачення в потерпілого, намагався помиритися та відшкодувати завдану шкоду “в розумних межах”.

 

Натомість водій-потерпілий просив суд покарати обвинуваченого суворо, оскільки той відмовляється відшкодовувати йому матеріальну і моральну шкоду, розмір якої вважає становить 10000 гривень.

 

Суд визнав підсудного винним і призначив йому покарання у виді  виправних робіт строком шість місяців за місцем його роботи з відрахуванням 10 % заробітку в дохід держави.