Працівники ВДАІ Яремчанського МВ УМВС в області під час несення служби по здійсненню нагляду за дорожнім рухом близько опівночі з 6 на 7 червня зупинили водія, жителя Микуличина.

Керуючи автомобілем ВАЗ 2109, 43-річний чоловік привернув увагу працівників ДАІ тим, що порушив Правила дорожнього руху.

Інспектор зупинив автомобіль, і під час спілкування із водієм помітив, що той п’яний.

Крім того працівник ДАІ запримітив, що за ременем на поясі у нього знаходився предмет схожий на зброю. У зв’язку з цим було викликано слідчо-оперативну групу, яка встановила, що це пістолет «Zoraki», дозвіл на зберігання якого у водія не виявилося. Звідки у чоловіка зброя і чому він перевозив її без належних документів він наразі не зміг нічого пояснити. По даному факту проводиться перевірка.

На місці події водій пройшов пробу на визначення ступеню алкогольного сп’яніння приладом «Драгер», який показав 1,7 проміле алкоголю в крові. Від проведення експертизи в медичному закладі водій відмовився, свій стан при керуванні автомобілем визнав. Тому інспектор склав адміністративний протокол стосовно нього за керування автомобілем у нетверезому стані (за ст.130 КУпАП), а автомобіль помістив на майданчинку для тимчасово затриманих транспортних засобів. Тепер горе-водію доведеться відповідати перед Законом не тільки за порушення Правил дорожнього руху, але й за незаконне зберігання та перевезення зброї.