14882345_1274111359306813_7752146925968868156_o
Фотовиставку організовують, Національна Спілка фотохудожників України, ГО «Кам’янець-Подільський фотографічний клуб «ПОГЛЯД» за сприяння відділу культури Пустомитівської РДА, бібліотеки села Дмитровичі Пустомитівської ЦБС, Львівської області, пишуть Версії.

Ось що говорить про виставку один з організаторів, голова правління Національної спілки фотохудожників Ростислав Кондрат:

“Був час, коли стежками рідного села Дмитровичі, мандрував Павло Дроб’як, або ФотоПавло, як назвав його в однойменному вірші Ю. Андрухович, Мандрував задуманий, зосереджений і, обов’язково з фотоапаратом. Минуло уже шість років, відколи передчасно обірвалося життя «великої Людини» – фотохудожника зі світовим ім’ям, але він продовжує жити у своїх роботах, на сторінках альбомів і журналів, а, найголовніше, у спогадах друзів і знайомих.
Щороку до оселі Дроб’яків приїжджають фотографи з різних куточків України, щоб разом з дмитровичанами згадати ФотоПавла, відвідати його могилу, та продовжувати справу його життя. Люди з фотокамерами подорожують селом, спілкуються з його мешканцями і, обов’язково фотографують.
Вперше у 2016 році «Стежками ФотоПавла» мандрував фотохудожник із Кам’янця – Подільського, голова Громадського об’єднання «Кам’янець – Подільський фотографічний клуб «ПОГЛЯД» ЮрійСавін. Він зобразив село таким, яким, ймовірно, бачив його Павло Дроб’як у об’єктив своєї фотокамери.
Доповненням до фотографій стали вірші жительки Дмитровичів, бібліотекаря місцевої бібліотеки Галини Шапайко. У поєднанні утворилася поетична фотовиставка.
Запрошуємо оцінитироботи, подорожуючи «Стежками ФотоПавла» разом з ЮріємСавіним та Галиною Шапайко”.

Відкриття виставки 9 листопада 2016 р., о 13.00 в Народному домі міста Пустомити, вул. Грушевського,15