Люди скаржаться на роботу ресторану “Сіндбад” та його вентиляційну систему, пишуть Версії з посиланням на   Галицький кореспондент.

Мешканці розповіли, що з ресторану в двір виведена витяжка, яка встановлена неправильно, тому весь сморід піднімається до верхніх поверхів і їхніх квартир, адже двір колодязного типу, в якому рух повітря мінімальний.

Багаторазові звернення до адміністрації ресторану не дали ніякого результату.

“В нас було нормальне життя, поки не появилися араби. Спочатку там був тенісний клуб і був чистий спокій, але потім з’явилися араби і почалося не життя, а жах. Вони, коли відкрили ресторан, то в нас згоди не питали”, – продовжує Роман Зобків.

Скаржаться мешканці і на шум від ресторану у нічний час. Кажуть, численні звернення у поліцію не допомагають, бо власник обіцяє зробити музику тихіше, а коли поліцейські їдуть геть, то музика знову грає у звичному режимі. Крім того, у ресторані курять “траву”, запах якої проникає у помешкання.

Міський голова Руслан Марцінків порадив мешканцям будинку викликати поліцію і сказав, що направить туди перевірку. “Може, ми його полякаємо позовною заявою ще. Я подумаю, що маю зробити”, – резюмував мер.