Здетонував наразі не встановлений пристрій. Вночі журналісти побували на місці події і з’ясували подробиці інциденту, пишуть Версії з посиланням на “Галку” .

Вибухова хвиля та осколки пошкодили мікроавтобус та ворота гаража. На момент пригоди в будинку були господарі та двоє дітей, однак жертв серед людей немає.

Камери спостерігання в будинку зафіксувала силуети невідомих осіб поблизу воріт. На місці події знайшли чеку від гранати.

Власниця будинку Ольга Підгірняк впевнена, що йдеться про розбірки конкурентів з його чоловіком, котрий працює на ринку міжнародних перевезень. Називає і конкретні імена можливих причетних. Навесні нині пошкоджену машину підпалювали. Тоді поліція слідів умисного пошкодження майна не виявила, натомість експертиза ДСНС підтвердила протилежне. Тепер жінка має надію, що слідчі все ж встановлять зловмисників.

“Боюся за дітей. Навесні було враження, що справу “замнули”, змінили слідчого, і тепер таке. В поліції відомо, хто може бути до цього причетний – наш колишній друг родини”, – зазначила Підгірняк.