spets_naz

 Таку ідею запропонувала ініціативна група Західних регіонів України.

Про це повідомив командир батальйону оперативного призначення Нацгвардії Євген Литовець під час політичного ток-шоу «Прямим текстом» з Остапом Дроздовим на каналі ZIK.

Згідно з наказом №60 30.05.14 Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, спеціальний батальйон утримуватиметься з Держбюджету.

Відтак, учасникам бойових дій передбачена заробітна плата від 4200 грн. і вище, а також соціальний пакет та страхування. Варто зазначити, що гвардійці братимуть участь в АТО, тож на них поширюється дія закону України про учасників бойових дій з усіма його пільгами.

До батальйону можуть зголошуватися добровольці віком від 18 до 55-ти років. Однак, особливу ставку керівництво все ж таки робить на військовослужбовців. Мовляв, у них конкретне завдання – перемогти війну.

«Я не прихильник того, щоб у лави батальйону йшла молодь. Тому що я роблю ставку на те, щоб молодь будувала Україну», – розповідає Євген Литовець.

До слова, Українська держава, попри те, що підтримала ініціативу створення батальйону, повністю його профінансувати не може. Тому керівництво батальйону звертається до усіх не байдужих допомогти, чим зможуть. Звернутися за детальною інформацією, чи то пак, записатися у спецбатальйон можна за телефонами 096-775-57-56, 099-545-04-02.