Меморандум про партнерство та співпрацю у сфері поводження з твердими побутовими та промисловими відходами уклали між ОДА та Івано-Франківською, Калуською, Коломийською, Надвірнянською міськими радами, пишуть Версії з посиланням на WestNews.

Міський готова Надвірної Зіновій Андрійович наголосив, що підписання такого меморандуму має велике значення не лише для нашої області, а й для всієї України:

Ми маємо думати про розміщення на території області екологічно-безпечних заводів, про екологію області. Така технологія дозволить нам покращити екологію на найближчі роки. Ми маємо думати про завтрашній день і про нашу землю. Всі наші старання будуть направлені на покращення екологічного стану”.

За його словами, до цього часу було багато концепцій та ідей, та результати поки залишають бажати кращого.

Надвірна має сертифікований полігон, мм розробили документацію на сміттєсортувальний завод і у нас є ділянки для розміщення таких об’єктів “, – зауважив Андрійович.

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук акцентував, що наша область та землі мають бути екологічно чистими, тож підписання такої угоди між головами інших міст – дуже важливий крок.

 

Крок до підписання – це демонстрація неймовірної праці кожного голови і людей, які причетні до цього. Кожен міський голова ставив і буде ставити перед собою завдання щодо утилізації та переробки сміття. Та все-таки спільними зусиллями ми повинні працювати. Не має бути так, що в Коломиї проблема сміття є, а у Калуші її нема. Ми хочемо вирішити цб проблему комплексно“, – зауважив очільник.

Це перший крок до подальшої нашої праці щодо вирішення цієї проблеми. Ми маємо діяти як одна команда“.