freimut

Перевірку пройшла і тематична «Світлиця Мулярова».

На вході Ольгу Фреймут зустріла адміністратор та попросила припинити зйомку. Мовляв, через перевірку весь персонал опиниться перед загрозою звільнення. Однак це не зупинило інспекторку і вона попрямувала на кухню, щоб побачити як у цьому закладі готуються страви та зберігаються продукти. Там її зустріла жінка, яка представилася виконуючим обов’язки технолога. Вже на вході Фреймут побачила відро з узваром, яке стояло просто на підлозі. В одному із холодильників вона вказала на неправильне продуктове сусідство риби та вареників. Інший холодильник кухар-технолог почала боронити та закривати собою. Пояснюючи це тим, що потрібно дочекатися приходу власника.

Після словесної перепалки віддана працівниця перейшла до силових методів оборони та почала відштовхувати Фреймут від холодильника. Ольга не встояла на підборах та опинилася прямо на слизькій підлозі.

«Потрібно завжди вдягати красиву спідню білизну. Хто-зна, що може трапитися. Я от впала та задерла ноги біля холодильника. Добре, що в мене там все добре», – прокоментувала Ольга Фреймут цей інцидент.

Офіціанти не прийняли в неї замовлення та адміністратор вдруге попросила покинути заклад. Обурена Фреймут перейшла на балкон, де підбила підсумки своєї інспекції. Позитивну оцінку отримали лише ціни. Атмосфера, рівень обслуговування та чистота зазнали нищівної критики. Тому «Інспектор Фреймут» не стала рекомендувати заклад «Світлиця Мулярова» глядачам.