kanalizatsija

Про це йдеться в листі Департаменту охорони природних ресурсів Міністерства екології та природних ресурсів на адресу Надвірнянської районної держадміністрації.

Відповідно до витягу зі зміненого Плану природоохоронних заходів по бюджетній програмі Державного фонду охорони навколишнього природного середовища, який додається в листі, у 2014 році на реконструкцію каналізаційних споруд місто Надвірна може отримати загалом більше 16,2 мільйона гривень.

Так, в 2014 році з Державного фонду охорони навколишнього середовища передбачається виділити 12,185 мільйона гривень, з місцевого фонду охорони навколишнього середовища та інших джерел – 4,019 мільйона гривень. Разом – 16,2 мільйона гривень.

Загальна кошторисна вартість заходу за бюджетною програмою – 30,557 мільйона гривень. Йдеться про реконструкцію центрального каналізаційного колектора та будівництво каналізаційних мереж в місті Надвірна.

Нагадаємо, раніше народний депутат Юрій Дерев’янко направив близько десятка депутатських звернень до Міністерства фінансів, голови Івано-Франківської облдержадміністрації, міського голови м. Надвірна, прокурора Івано-Франківської області та комунальних підприємств щодо забруднення питної води та місцевої річки через зсув ґрунту на місці проходження каналізаційного колектора.