Флаєри отримують відвідувачі магазину на вході. На картинці зображена карта нашої держави без півострова Крим. Також на рекламній брошурі є інформація про представництва фірми в інших містах, пишуть Версії з посиланням на МІСТО.

Сайт фірми, яка таким чином рекламує в Івано-Франківську свою продукцію, доволі пристойний: є телефони представництв, яких, згідно даних на сайті, в Україні 10.

Телефонуємо в місцевий офіс, аби з’ясувати: зображення на карті – позиція фірми чи дизайнерська помилка?

Спочатку представник переконує нас, що в Криму просто немає представництва, тому півострів на карті не зображено. Проте, коли запитуємо, чому є окреслення всіх областей, де згідно даних їхнього сайту, немає представництв, то змістовної відповіді не отримуємо. Представник перенаправляє нас у відділ, який займається розробкою реклами, там нам повідомляють, що це банальна дизайнерська помилка. Мовляв, дизайнери завантажують карти з мережі і, можливо, не додивилися. Просять вибачити і дякують за уважність до продукту.

По завершенню розмови нам пообіцяли утилізувати цю рекламну продукцію та переконали, що керівництво займає патріотичну позицію.