2

4-5 червня Агенція місцевого економічного розвитку (АМЕР) Бурштина спільно з представниками  Всеукраїнської Асоціації консультантів з управління, Бурштинської міської ради, компанії ДТЕК  провели робочі зустрічі з керівництвом Івано-Франківської ОДА, Галицької РДА та керівниками їхніх служб та відділів, місцевими підприємцями та активістами. Представники обласної та районної влади висловили готовність надавати підтримку у питаннях, які виникатимуть у процесі реалізації проекту «Розвиток бізнес-середовища у Бурштині».

 

У результаті перемовин до ініціативи, крім Бурштина, також приєдналися населені пункти поблизу міста, у 30-кілометровій зоні. Це розширює можливості проекту, сприяє участі більшої кількості людей, а також свідчить про довіру влади та її готовність до співпраці.

 

«На різних етапах до проекту буде залучено більш ніж 1000 потенційних учасників, 30 експертів, більш ніж десять потенційних інвесторів. Також планується взяти участь більш ніж в п’яти грантових програмах. Завдяки активізації громадського та бізнес-середовища ми сподіваємося створити умови та необхідну інфраструктуру для сталого розвитку міста, відкрити нові робочі місця, підвищити комфорт та безпеку проживання на цій території», ‑ зазначив керівник проекту, директор консалтингової компанії «Навігатор» Андрій Гінкул.

 

5 червня бурштинські активісти та підприємці презентували перші соціальні та бізнес-проекти. Завдяки реалізації ініціативи «Розвиток бізнес-середовища у Бурштині» в місті зможе з’явитися школа раннього розвитку дітей, молодіжний спортивний та відпочинковий комплекс в старій частині міста та багато іншого.

 

«Вже цього року в рамках проекту «Розвиток бізнес-середовища у Бурштині» очікується створення не менше 150-ти робочих місць. Я закликаю всіх місцевих підприємців подавати свої бізнес-проекти для створення Стратегії розвитку міста Бурштина у 2014-2020рр. Ми готові також приймати людей зі східних регіонів країни, де зараз ідуть бойові дії, і створювати для них сприятливі умови ведення бізнесу. Ми хочемо, щоб у місті з’явилися нові підприємства, а це означає інвестиції в розвиток міста, залучення додаткових коштів, нові послуги для людей, поліпшення інфраструктури», ‑ наголосив міський голова Петро Курляк, розпочинаючи робочу зустріч із підприємцями у новому офісі АМЕР.

 

Вперше консультації з бурштинськими підприємцями та експертами в рамках проекту пройшли 18 квітня. У них взяли участь близько півсотні представників місцевих малих і середніх підприємств та громадських організацій, міської ради, а також пересічні жителі міста енергетиків, що зацікавлені започаткувати власну справу чи просто знайти роботу.

 

 

АМЕР запрошує усіх осіб, зацікавлених у розвитку міста Бурштин, підприємців, громадські організації та установи усіх форм власності долучитися до проекту «Розвиток бізнес-середовища у Бурштині».

Запропонувати свої ідеї дуже просто:

1) Заповніть анкету для участі у проекті – Анкета для участі у проекті.

2) Надішліть анкету на e-mail: burshtyn.project@gmail.comnk@amer-burshtyn.org.ua або передайте до Агенції місцевого економічного розвитку, телефон:+38 (098) 98 28 254

Кінцевий час приймання анкет ‑ понеділок, 15 червня 2014 року, 18.00. 

За результатами відбору проектні ідеї увійдуть до Операційного Плану Стратегії і будуть подані на фінансування в 2014-2020 рр.

 

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь-ласка, до робочої групи Проекту за тел. (044) 537 63 30, (050) 671 90 04,burshtyn.project@gmail.com. 

Деталі на сайті www.burshtyn.org

Зробимо Бурштин найкращим містом в Україні разом!