777.jpg

Гостей привітав та представив проректор з наукової роботи, професор Андрій Загороднюк. У свою чергу зі вступним словом виступив директор наукового інформаційно-аналітичного центру НАТО Олег Білоус. Він підкреслив важливість проведення таких зустрічей, які, зокрема, сприяють підвищенню рівня інформованості серед молоді, пишуть Версії. з посиланням на прес-службу ПНУ.

Джейк Тупман і Джек Сомервілл попрацювали на телевізійному каналі НАТО більш як три роки й вирішили поділитися своїм досвідом зs студентами. Розповідали про те, як , власне, “будувалась” журналістика на NATOChannel TV і про те,як на власні очі бачили військові операції та збройні зіткнення у гарячих точках Африки та Азії.

Студенти уважно слухали майстер-клас від іменитих медійників, активно задавали питання й вільно спілкувалися іноземною мовою з гостями. Особливо цікавими виявилися практичні поради та демонстрація технічного оснащення NATOChannel TV.

Як зазначила керівник медіа-проектів Центру інформації та документації НАТО в Україні Наталія Була такі зустрічі відбуваються по усій Україні в рамках проекту Центру НАТО.