zona_ato

“Ми провели аналіз і прийшли до такого цікавого висновку, що найбільш гучні трагедії, які потягнули за собою численні жертви у військових частинах, які мають пункти постійної дислокації на західній Україні, відбувались після того, як в пунктах постійної дислокації відбувались масові заходи протесту з боку матерів. Одна з перших трагедій Володимир-Волинський. 51 бригада, коли 21 травня під Волновахою розстріляли тактичну групу. Перед тим 6-15 травня відбувались протести. В Яворові 3 червня відбувались масові зібрання, і вже 20 червня загинула найкраща частина розвідувальної групи на чолі з командиром. Так само в Чернівцях 16-17 червня відбулись протести. а вже 17-18 ми почули про чисельні втрати у 128 бригаді. Ми нещодавно чули протест з приводу відправлення 5 батальйону в зону АТО і днями поховали заступника командира його батальйону в Івано-Франківську“, – зазначив Володимир Гулима.

«Ми маємо справу з дуже підступним підготовленим ворогом, який відслідковує морально-психологічні моменти і б’є саме по цих місцях. Якщо противник знає, що він проведе такі масові акції устрашіння і після того можна буде розхитати ситуацію в регіоні, отож, щоб ми не стали чинниками підвищення ризику для наших бійців. Мовчати не треба, є проблеми, але їх треба вирішувати правовим методом. У нас є Міноборони, служба тилу розвідка тощо, туди необхідно звертатись дружинам і родичам та вимагати конкретних рішень. Треба проводити акції, які б пішли на користь», – розповів військовий експерт.

Нагадаємо, нещодавно матері та дружини військових 5-го батальйону “Прикарпаття” всім гуртом прийшли до Троценка в кабінет. Звинувачували в тому, що хлопців послали на загибель.